PONAD 150 LAT TRADYCJI

Już od ponad 150 lat Mcllhenny Company udowadnia, że sekret powstawania najbardziej rozpoznawalnego sosu z papryczek chili, to siła tradycyjnej receptury. Od zasiania nasionek po gotowy sos, pokolenia mistrzów sztuki kulinarnej niezmiennie dbają o to, byś mógł cieszyć się unikalnym, wyrazistym smakiem sosu TABASCO®, który na stałe wszedł do tradycji i króluje na stołach całego świata. Tylko z najwyższej jakości nasion wyrastają najlepsze papryczki; zbieramy je, gdy osiągną szczyt dojrzałości i jeszcze tego samego dnia zacieramy z odpowiednią ilością soli. Następnie paprykowy zacier jest zamykany w białych dębowych beczkach, gdzie dojrzewa przez kolejne 3 lata. Po tym czasie mieszamy go z wysokiej jakości destylowanym octem otrzymując sos, którego smak jest jedyny w swoim rodzaju.

Podkręcamy smak

Gdy zamykamy papryczki, ocet i sól na 3 lata w szczelnej beczce, zaczyna się proces dojrzewania. W efekcie uzyskujemy ulubiony przez wielu produkt, która zamienia się w pasję, a nasze wyjątkowe sosy stają się legendarne! To dzięki nim Twoje posiłki już nigdy nie będą takie same. Ten podkręcony smak potraw sprawia, że każdego roku sprzedajemy ponad 164 miliony butelek w 196 krajach świata.

Sos do wszystkiego

Sos TABASCO® to składnik czy przyprawa? Marka TABASCO® uwielbia to pytanie, bo odpowiedź na nie, to czysta przyjemność. Sos TABASCO® jest jednym i drugim, dlatego właśnie króluje na milionach stołów dookoła świata. Wszystko sprowadza się do smaku, jako przyprawa sos TABASCO® podkreśla smak Twoich ulubionych potraw, jako składnik wzmacnia i nadaje im głębi. Bez względu na to, czy doprawiasz pizzę, mięso, omlet, czy swoją popisową Krwawą Mary, Wściekłego Psa - sos TABASCO® sprawdzi się doskonale. Nasz produkt, to odpowiedź na niemal wszystkie kulinarne zagadki, ma zastosowanie tak szerokie, że sama królowa Anglii przyznała mu Królewską Pieczęć Aprobaty.

Naturalny proces produkcji

Od momentu powstania, sos TABASCO® wytwarzany był i jest w zgodzie z naturą. Nasz sos był już „przyjazny środowisku” długo przed powstaniem tego terminu. Całe pokolenia pracowników McIIhenny Company rozumiały swoją odpowiedzialność, aby proces produkcji prowadzony był w zrównoważony sposób oraz swoja rolę, jako osób nim zarządzających. Dla marki TABASCO® zrównoważony rozwój to coś więcej niż najnowszy trend, to zobowiązanie wobec planety. Właśnie dlatego, zawsze staramy się szukać nowych sposobów na zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko, zarówno lokalnie i globalnie.